hamid reza nasihatkon

مهندس حمیدرضا نصیحت کن مدرس و مشاور کسب و کاردر شیراز – کد 202004014 چهره یاب

محل زندگی شیراز
تحصیلات ارشد مدیریت اجرایی
وبسایت شخصی nasihatkon.ir
اینستاگرام https://www.instagram.com/hamid.nasihatkon/
شماره تماس 09173026540

ادرس محل کار : فارس- شیراز – ملاصدرا

بیشتر بدانیم :

مهندس حمید رضا نصیحت کن زاده 22 آذر سال 1367 در شیراز مدرس و مشاور مطرح کسب و کار می باشند . وی تحصیلات متفاوتی در زمینه مهندسی مکانیک و مدیریت اجرایی E-MBA داشته اند . ازجمله فعالیت های ایشان اجرای آموزشهای متفاوت به شکل کارگاهی در زمینه مدیریت و کسب وکارهای استارت آپی می باشد . همچنین ایشان از سال 1392 در دانشگاه علمی کاربردی نیز به تدریس پرداخته اند . از شاخصه های ظاهری ایشان رفتار کاریزماتیک همراه با ادب است . سوابق گسترده منتوری و کوچ کسب وکارها در رزومه ایشان به چشم می خورد و مقاله مقایسه محیط کسب و کار ایران با کشورهای همسایه از چالشی ترین تحقیقات آکادمیک ایشان محسوب می شود.

تیم چهره یاب با ارائه طیف خاصی از خدمات به شما کمک می کند بهتر دیده شوید و برند خود را شایسته تر ارتقاء دهید. ما معتقدیم توسعه چهره یاب با رشد برند شما گره خورده است پس متعهدانه در کنارتان هستیم .با ما در تماس باشید …

توجه : اطلاعات موجود در سایت چهره یاب برگرفته شده از بانک های اطلاعاتی و یا توضیحات خود صاحب چهره می باشد .لذا در راستای افزایش اعتبار محتوا ارائه شده در سایت چهره یاب در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در راستای تصحیح آن با تیم پشتیبانی چهره یاب تماس بگیرید.